najlepsze dodatki do The Sims 4
najlepsze dodatki do The Sims 4

Najlepsze dodatki do The Sims 4

The Sims 4 to znakomita gra, która wzorem poprzednich odsłon stała się prawdziwym fenomenem. Poznaj najlepsze dodatki do The Sims 4.
The Sims 4 to znakomita gra, która wzorem poprzednich odsłon stała się prawdziwym fenomenem. Poznaj najlepsze dodatki do The Sims 4.

The Sims 4 to znakomita gra, która wzorem poprzednich odsłon stała się prawdziwym fenomenem. Ten symulator życia od EA Maxis bije rekordy popularności, na co duży wpływ mają wszelkiej maści dodatki. Dzięki nim w grze pojawiają się nowe elementy, które urozmaicają rozgrywkę. Na które rozszerzenia szczególnie zwrócić uwagę? Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

The Sims 4: Psy i koty, bo bez zwierząt to nie to samo

Jeśli nie wyobrażasz sobie domu bez ukochanego zwierzaka, to ten dodatek powstał specjalnie dla Ciebie. Rozszerzenie Psy i koty pozwala zostać właścicielem uroczego pupila.

Dzięki dodatkowej zawartości sami wykreujemy naszego idealnego włochatego przyjaciela. Cały proces przebiega bardzo podobnie do tego, znanego z etapów tworzenia Simów. Mamy więc wpływ na prawie każdy element jego wyglądu, zaczynając od sierści, a na ogonie czy pyszczku kończąc. Możemy zdecydować się na jedną z dostępnych ras lub przygotować mieszankę kilku z nich.

Wraz z pojawieniem się psów oraz kotów do The Sims 4 zawitały nowe aktywności oraz przedmioty. Możliwe stały się zabawy czy szkolenie zwierząt. Świetnie prezentuje się także nowa droga kariery, która pozwala wcielić się w weterynarza.

The Sims 4: Cztery pory roku – zawsze jest dobra pora na Simsy

Kontent dodający podział na pory roku to od The Sims 2 stały element cyklu, który pogłębia symulacyjny charakter produkcji. Rozszerzenie gwarantuje szereg działań zależnych od aktualnej pogody za oknem.

Dzięki temu wiosną Simy mogą np. jeździć na wrotkach, latem opalać się, jesienią taplać w kałużach, a zimą lepić bałwana lub przygotowywać się do świąt.

Bardzo przyjemną nowością jest szereg wydarzeń celebrowanych przez graczy. Wśród nich jest np. Nowy Rok, ale także liczne festiwale będące okazją do otworzenia własnego stoiska.

Odkryj nowe życie – zostań studentem, karierowiczem lub… gwiazdą!

W The Sims 4, tak jak w prawdziwym życiu, warto zadbać o swoją przyszłość. Pomyśleli o tym także deweloperzy i oddali w nasze ręce kilka dodatków dla osób stawiających na naukę czy pracę.

The Sims 4: Uniwersytet

Marzysz o najlepszej edukacji dla swoich Simów? Ten dodatek wprowadza możliwość udania się na jedną z prestiżowych uczelni: Uniwersytet Britechester lub Instytut Foxbury. Na zgłębienie czeka kilka dziedzin pokroju biologii czy informatyki.

Utrzymanie się na nich będzie wymagało pracy nad ocenami, pisania wypracowań i tworzenia prezentacji. Nie zabraknie przy tym jednak także rywalizacji z innymi uczelniami oraz szkolnych psikusów.

The Sims 4: Witaj w pracy

Po zdobyciu upragnionej wiedzy, wypadałoby także rozpocząć karierę. Mistrzowie ekonomii otworzą zapewne własną firmę, podczas gdy fani kryminałów będą spełniać się w roli detektywów. Dodatek Witaj w pracy to nowe lokacje, w których gracz może oddawać się swoim zawodom.

The Sims 4: Zostań Gwiazdą

A co jeśli nie interesuje nas standardowa ścieżka? Zawsze możemy zostać… celebrytą! Dróg do tego celu jest wiele. Wśród nich jest aktorstwo, które wymaga wielu wyrzeczeń, ćwiczenia ról oraz poddawania się licznym metamorfozom stylistów. Dzięki nim awans od epizodycznych ról do gwiazdora kina jest na wyciągnięcie ręki.

W nowej lokacji Del Sol Valley gracz może także zyskać popularność jako influencer. Wraz ze zwiększeniem grona fanów pojawią się propozycje marketingowe, a dobry kontrakt może otworzyć drogę do najbardziej luksusowych apartamentów.

W naszym sklepie posiadamy praktycznie wszystkie dodatki – zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.