The Sims 3
The Sims 3

The Sims 3 – poznaj najlepsze dodatki!

The Sims 3 to doskonały symulator życia!
The Sims 3 to doskonały symulator życia!

The Sims 3 to doskonały symulator życia! Gra polegająca na tworzeniu Simów, ich domów oraz sterowania ich życiem jest wielkim światowym hitem i ma mnóstwo wielbicieli. Nic dziwnego, że tytuł doczekał się licznych DLC. Dostępnych jest bardzo dużo dodatków, dzięki którym gra zmieni całkowicie swoje oblicze. Zastanawiasz się nad tym, jakie dodatki powinieneś zakupić? Jeśli tak, to lista poniżej jest zdecydowanie dla Ciebie!

The Sims 3: Studenckie życie

Studia… najlepszy czas w życiu większości z nas, czemu w takim razie odbierać to Simom? W tym dodatku umożliwisz im poznanie studenckiego i pełnego szaleństwa życia. Dzięki temu, że Twój Sim będzie świetnie wykształcony, będziesz mieć możliwość jeszcze lepszego sterowania jego karierą. Wiele nowych ofert pracy będzie na wyciągnięcie ręki.

Sims 3 Studenckie życie
Dodatek Studenckie życie

The Sims 3: Kariera

Jeśli nudzą Cię zwykłe zawody dostępne w grze, to zdecydowanie musisz zaopatrzyć się w ten dodatek. Zawody takie jak stylista, wędkarz, łowca duchów i wiele innych ciekawych fachów zdecydowanie sprawią, że gra nigdy Ci się nie znudzi! Doskonałą opcją jest również to, że z tym dodatkiem możesz kontrolować Simów nawet w trakcie wykonywania pracy.

Sims 3 Kariera
Dodatek Kariera

The Sims 3: Nie z tego świata

Magia, wróżby i nadprzyrodzone moce zawitały do świata Simów. Z tym dodatkiem możesz zaszaleć i stworzyć naprawdę zakręconą rodzinkę. Mama wampir? Córka wróżka? Czemu nie! Będziesz mógł też odwiedzić bardzo mroczne miasto Moonlight Falls, gdzie czeka na Ciebie ogrom magicznych niespodzianek… nie z tego świata!

Sims 3 Nie z tego świata
DLC Nie z tego świata

The Sims 3: Zwierzaki

Świat Simowych zwierząt stoi przed Tobą otworem. Co więcej, zwierzęta dostępne w grze stworzysz samodzielnie. Psy, konie, koty, a nawet.. jednorożce! Czyż nie brzmi to cudownie? Dzięki koniom weźmiesz udział w wyścigach, a dzięki jednorożcom będziesz mógł się teleportować. Musisz tylko pamiętać, aby tworząc zwierzęta później ich pilnować, ponieważ mogą uciekać.

 Sims 3 Zwierzaki
DLC Zwierzaki

The Sims 3: Zostań gwiazdą

Kto by nie chciał zostać gwiazdą? Uwierz, że Twój Sim na pewno! Ten dodatek Ci to umożliwi. Zawody takie jak akrobata, magik czy też piosenkarz będą dostępne, abyś mógł rozwijać swojego Sima. Dzięki opcji Simport będziesz mógł przesłać swojego Sima do gry innego gracza! Brzmi fajnie? Pewnie!

 Sims 3 Zostań gwiazdą
Dodatek Zostań gwiazdą

The Sims 3: Skok w przyszłość

Chyba każdy z nas chciałby znać swoją przyszłość. Dzięki temu dodatkowi Twój Sim będzie miał taką możliwość. Co więcej, nie tylko zobaczy, co się zdarzy za jakiś czas, ale… będzie mógł również zmienić swój los. Dodatkowo do dyspozycji masz mnóstwo fajnych akcesoriów, takich jak plecak rakietowy czy szklana podłoga.

 Sims 3 Skok w przyszłość
Dodatek Skok w przyszłość