Kontakt
+48 533
...pokaż
SMS: pon.-pt. 8:00 - 16:00
Poł.: pon.-pt. 16:00 - 20:00
Napisz wiadomość
15.00zł
Terminal TP-Link GPON, 1-portowy, gigabitowy XZ000-G3

TERMINALE

PRODUKT

Terminal TP-Link GPON, 1-portowy, gigabitowy XZ000-G3

NOWE • EAN: 6935364086572
Kategoria: Terminale
ikona dostawy Wysyłka: mała ilość
Średnia ocena:
5.00

Terminal TP-Link GPON, 1-portowy, gigabitowy XZ000-G3

- to terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC oraz portem Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s. TP-Link XZ000-G3 to idealne rozwiązanie do sieci typu Fiber-to-the-Home. Umożliwia podłączenie dowolnego routera, zgodnie z potrzebami abonenta.
Dodatkowe informacje

Platforma: TERMINALE

Producent: TP-Link

Kod producenta: XZ000-G3

Dłuższy opis
Usługi GPON o wysokiej przepustowości

Zgodnie ze standardem ITU-T G.984 GPON XZ000-G3 może osiągnąć przepustowość do 2,488 Gb/s przy pobieraniu danych i 1,244 Gb/s przy wysyłaniu.

GPON XZ000-G3 pracuje w standardzie ITU-T G.984, może osiągnąć przepustowość do 2,488 Gb/s przy pobieraniu danych i 1,244 Gb/s przy wysyłaniu. TP-Link XZ000-G3 to idealne rozwiązanie do dostarczania usług triple-play. Zapewnia usługę internetową, VoIP, a także IPTV, w jednym, wydajnym urządzeniu.

Łatwe i zdalne zarządzanie urządzeniem gwarantuje obsługa ONT Management and Control Interface (OMCI), Telnet i TR-069.

Najważniejsze cechy:
  • terminal GPON ONT, VoIP
  • złącze SC/APC
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • funkcja QoS do kontroli zarządzania przepustowością i nadawania priorytetu ruchu
  • inteligentna funkcja oszczędzania energii
  • łatwe, zdalne zarządzanie przy użyciu protokołu TR-069, OMCI
Obrazek duzy
Skład zestawu:
  • Urządzenie
  • Patchcord Ethernet
  • Skrócona instrukcja instalacji
  • Zasilacz
  • Wymagania systemowe - Microsoft® Windows 8/7/Vista/XP, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux
  • Dopuszczalna temperatura pracy - Od 0 do 40 st. C
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania - Od -40 do 70 st. C
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza - 10%-90% niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania - 5%-90% niekondensująca
Właściwości sprzętowe
  • Interfejs - 1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s, 1x port SC/APC
  • Przyciski - 1x Reset
  • Zewnętrzny zasilacz - 9 V DC / 0,6 A
  • Standardy IEEE - IEEE 802.3, 802.3u, 802.1p, 802.1Q
  • Przepustowość - Wysyłanie danych: 1,244 Gb/s, Pobieranie danych: 2,488 Gb/s
  • Wymiary - 95 x 75 x 29,3 mm
  • Maks. odległość transmisji - 20 km
  • Standardy GPON - ITU-T G.988, G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
  • Moduł optyczny - Klasa B+
  • Odbiornik - Super-TIA
  • Transmiter - Laser DBA
  • Długość fali - Tx: 1310 nm, Rx: 1490 nm
Właściwości oprogramowania
  • VLAN - 802.1Q tag VLAN, VLAN transparent / translation / trunk, Uwierzytelnianie w oprciu o SN i hasło, VLAN Auto Detect
  • Zabezpieczenia - Szyfrowanie AES, Filtrowanie pakietów w oparciu o VLAN
  • Zarządzanie - Poprzez interfejs Web, OMCI, Telnet, Możliwość ustawienia IP do zarządzania, Przywracanie ustawień fabrycznych przez przycisk lub Web UI, Statystyki, Diagnostyka
  • Zaawansowane funkcje - FEC (downstream / upstream), DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) ze sparciem NSR/SR, Do 16 portów T-CONT's i 256 portów GEM, Wykrywanie mocy optycznej, Dying Gasp, Mechanizm Terminal Silent
  • IGMP - IGMP v1/v2/v3

Warunki gwarancji
Warunki zwrotów